PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE TOWARZYSKIE

Zgodnie z obyczajem wprowadzonym już od kilku lat, 10 grudnia 2000 miał miejsce tradycyjny Opłatek członków SIP w Domu Polskim SPK. Mimo dość trudnych warunków atmosferycznych przybyli starsi i młodsi członkowie z rodzinami, nawet mieliśmy kilku przedstawicieli tych najmłodszych, którzy zaledwie stawiają pierwsze samodzielne kroki. Zebrało się nas ponad 60 osób a obecność kilku "maluchów" podniosła rodzinną atmosferę spotkania.

Z powodu nieobecności Przewodniczącego, który musiał niespodzianie wyjechać, zebranych powitał w imieniu Zarządu kol. Czesław Piasta życząc wszystkim Wesołych Świąt oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Łamiąc się opłatkiem wszyscy składali sobie potem życzenia indywidualne, przede wszystkim abyśmy mogli spotkać się znowu za rok w zdrowiu i pełni humoru.

Bufet zadowolił najbardziej wybredne gusty wyborem serów, różnych ciast, kilkoma gatunkami wina oraz wyborem innych napoi.

Naturalnie była i okazja poćwiczenia naszych głosów kolędując pod batutą naszego niezastąpionego kolegi Stasia Kielara. W sumie przemiło spędzone popołudnie w ciepłej, serdecznej atmosferze.

Szczere podziękowania należą się kol. Czesiowi Piaście za podjęcie się przygotowania spotkania w bardzo trudnych warunkach, oraz jego małżonce Grażynce, która zajęła się przygotowaniem bufetu oraz bardzo nastrojowym nakryciem stołów. Oboje włożyli mnóstwo pracy i serca, by pomimo niesprzyjających warunków i niespodziewanych problemów, które wymagały szybkich decyzji i zmian w ustalonych planach zorganizować Opłatek na medal. Dziękujemy Wam serdecznie za pracę i wysiłek oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy dla naszej organizacji.

Maria F. Zielińska

Początek strony