Stowarzyszenie Inżynierów Polskich w Kanadzie, Oddział w Ottawie Stowarzyszenie Inżynierów Polskich w Kanadzie, Oddział w Ottawie

Zakończenie Igrzysk Frankofońskich

Zdjęcia

25 lipca 2001 w Domu Polskim SPK w Ottawie odbyło się pożegnalne spotkanie Polonii ottawskiej ze sportowcami i artystami przybyłymi na IV Igrzyska Frankofońskie do stolicy Kanady. Spotkanie to zorganizowane było przez działaczy polonijnych KPK, SIP, SPK i Klub Sportowy Białe Orły. Z pośród zaproszonych gości przybył przedstawiciel Ambasady RP w Ottawie, konsul pan Janusz Wach z małżonką. W krótkiej części oficjalnej prezes stołecznego okręgu KPK kol. Jerzy Zarzycki przywitał wszystkich przybyłych na spotkanie gości i poprosił vice prezesa PZKosz Leszka M. Roupperta o przedstawienie sportowców i przedstawicieli organizacji igrzysk przybyłych z Polski. Następnie prezes KS Białe Orły kol. Czesław Piasta podziękował wszystkim sportowcom za dostarczenie nam wielkich emocji oraz życzył wszystkim wielu sukcesów w następnych zawodach sportowych, a szczególnie na olimpiadzie w Grecji.

Dalszą część spotkania urozmaiciły wzajemne rozmowy w mniejszych grupach o minionych zawodach sportowych, porażkach i sukcesach, przeżyciach z Ottawy i dalszych planach naszych sportowców.

Ottawa
2001/07/25


Zdjęcia (proszę kliknąć na zdjęcie aby zobaczyć powiększoną wersję):

Początek strony